آمازون احتمالا بزرگترین خرده فروش آنلاین است، اما این شرکت قصد دارد با نفوذتر از این شود، و مجموعه ای از محصولات AI را راه اندازی کند.

شرکت تابعه Amazon Web Services یک دوربین ۲۵۰ دلاری AI به نام DeepLens را معرفی کرده است، که دارای یک پلات فرم جدید به نام SageMaker برای گسترش آموزش دستگاه و یک سرویس جدید AI برای رونویسی و ترجمه است که برای توسعه دهندگان و شرکت های تجاری بسیارمفید می باشد.

دوربین DeepLens با ابزارهای AI پیش نصب شده، از جمله مواردی مثل قابلیت شناسایی چهره و حتی اشیاء وارد بازار می شود. با توجه به انتشار مطبوعات AWS، با این دوربین می توان “گربه ها، سگ ها، چهره ها، اشیاء روزمره، حرکات و حتی هات داگ” را شناسایی کرد.

یکی از کارآیی های این دوربین DeepLens برای انبار داری است. یعنی این دوربین ها موجودی انبار را اسکن کرده و فهرست موجودی آن را مدیریت می کنند. این دوربین دارای یک چیپ ست Intel Atom است و با وضوح ۱۰۸۰p فیلم برداری می کند. هم چنین این دوربین، قابلیت اتصال به Wi-Fi و هم چنین USB و پورت microHDMI را داراست.

محصولات Amazon Echo به همراه Alexa نمونه ای از ابزار AWS AI هستند. این محصول جدید بیانگر این است که این شرکت تمایل دارد بیش تر در زندگی روزمره قدم بگذارد و آن را کامل

نظر دادن

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
Please enter your name here