قرعه‌کشی 500,000 تومان وجه نقد برای سفارشاتی که وجه آنها به صورت آنلاین پرداخت می‌شود. اطلاعات بیشتر

کالربرد برنامه ریزی هفتگی | Week Planner ColorBoard

کالربرد برنامه ریزی هفتگی | Week Planner ColorBoard

اتمام موجودی

کالربورد هوتم تک سایز 40x60 سانتی متر برای برنامه ریزی هفتگی - Hometech Week Planner ColorBoard

 

آیا از تعداد زیاد وظایف عقب‌ مانده بر روی میز خود ناراحت هستید؟ در این صورت تنها مهارتی که می‌تواند شما را از این وضعیت  خارج کند، مهارت مدیریت زمان است. شما زمان محدودی دارید که باید در آن همه ی مسئولیت‌های شخصی و کاری خود را انجام دهید. لازم است که تعادل مناسبی بین کار، خانواده، و زندگی اجتماعی خود برقرار کنید، بدون اینکه بخواهید بر روی یک مورد تمرکز کرده و موارد دیگر را به طور کامل مورد چشم‌پوشی قرار دهید.

 مهارت مدیریت زمان، در همه ی جنبه‌های زندگی بسیار سودمند است و به شما اجازه می‌دهد که بازدهی کاری خود را افزایش داده و در همان زمان زندگی شخصی و خانوادگی مؤثری داشته باشید.

تکنولایف با توجه به مساله ی مدیریت زمان که امروزه یکی از مهارت های افراد موفق محسوب می شود، اقدام به عرضه ی کالربردهای برنامه ریزی نموده است.

این محصولات برای تمامی افرادی که نیازمند برنامه ریزی می باشند و تمایل دارند به صورت هدفمند از زمان بهره گیرند قابل استفاده می باشد. امروزه با توجه به اهمیت برنامه ریزی برای تمامی افراد با هر حرفه و موقعیت مکانی، نیاز به نوشتن برنامه ای که در مکانی قابل دید قرار داشته باشد بسیار ملموس است. از این رو کالردبردهای برنامه ریزی هفتگی را می­ توان در دفاتر کار، ادارات، شرکت ها، مدارس، آموزشگاه ها و حتی منازل نیز استفاده نمود.

یکی از مزایای استفاده از مدل های برنامه ریزی کالربرد این است که می‌تواند میزان بهره‌وری شما را  برای انجام فعالیت های روزانه، هفتگی و ماهانه افزایش دهد. مدیریت مؤثر زمان به شما اجازه می‌دهد که تکالیف بیشتری را در بازه‌های زمانی کوتاه‌تر به انجام برسانید.

اطلاعات نهایی:

 • ابعاد کالربرد: 40 در 60 سانتی متر
 • رنگبندی: مشکی با خطوط سفید
 • دارای روزهای هفته
 • به همراه هر کالرد برد، یک پک ماژیک شامل یک عدد ماژیک، یک عدد حلقه و یک عدد مگنت به شما تقدیم خواهد شد.
 • به همراه پیچ و رولپلاک لازم برای نصب بر روی دیوار.

کالربرد چیست؟

صفحه های نوشتاری شیشه ای یا همان Colorborad ها که خاصیت مغناطیسی نیز دارند برای اولین بار به بازار ایران به عنوان محصول داخلی عرضه می گردند و این امر، تحولی از لحاظ رنگ، زیبایی و کارایی در بوردهای نوشتاری ایجاد خواهد کرد. کالربردها نسل جدید بردهای نوشتاری هستند که می توانید با استفاده از ماژیک های معمولی یا ماژیک مخصوص بر روی آنها بنویسید و هنگامی که نوشته خشک شود به راحتی می توانید آن را از سطح برد به وسیله ی یک دستمال پاک کنید.

 

این محصولات کاربردی، شبیه تخت های وایت برد می باشند با این تفاوت که از شیشه های سکوریت نازک و مقاوم و در رنگ های مختلف ساخته می شوند که می توان با ماژیک های رنگی و یا ماژیک سفید بر روی آنها نوشت و با مونتاژ فلز به پشت این صفحات شیشه ای، هم خاصیت مغناطیسی پیدا می کنند و هم مقاومتشان چندنین برابر می شود.

 

خاصیت مغناطییسی این صفحات باعث می شود که بتوانید با استفاده از مگنت ها (آهنرباهای کوچک) ضمائم و وسایل مختلفی رابه این کالربردها الصاق کنید. رنگ ها و طرحهای متنوع این کالربورد ها در محیطهای آموزشی، جذابیت برای یادگیری و جلب تمرکز افراد را به میزان زیادی افزایش خواهد داد.

 

استفاده از کالربردها  به تسریع فرآیند یادگیری و تفهیم هرچه بهتر کمک میکند. لذا این صفحه نوشتاری می تواند به عنوان یک ابزار پرمصرف در مراکز آموزشی، ادارات، منازل و هر مکانی که نیاز به نوشتن باشد مورد استفاده قرار گیرد. ارائه مطالب و دروس آموزشی توسط این نوع کالردبردها نسبت به سیستم های سنتی و قدیمی، سطح فراگیری دانش آموزان و جذابیت محیط آموزشی را به نحو چشمگیری افزایش میدهد.

 

این بردها در واقع نوعی تابلو نوشتاری هستند که قابلیت جذب هرگونه شیء مغناطیس در تمام صفحه را دارا می باشند. صفحه این برد از شیشه ایمنی یا در اصطلاح سکوریت تهیه شده که میزان انعکاس نور آن نسبت به شیشه ها و سایر تابلوهای آموزشی به میزان قابل توجهی کمتر میباشد. لازم به ذکر این نکته میباشد که برد مذکور صرفاً یک تابلو برای نوشتن نمیباشد.

 

قابلیت جذب اشیا مغناطیس درتمامی سطح این برد، آن را تبدیل به یک تابلو آموزشی منحصر به فرد نموده است که میتوان ادوات و ضمائم مغناطیسی را به آن متصل ساخت. برای نمونه میتوان نقشه های جغرافیایی، جداول، پوستر، نمودار و انواع کاغذ برای یادداشت و... را به آن متصل کرد. این اتصال از طریق نوع خاصی از آهنربای قدرتمند که مختص این نوع برد است، برقرار میگردد.

 

 

همچنین چنانچه در محیطی نیاز به همکاری تیمی و برنامه ریزی مدون باشد، محصولات مختلفی برای برنامه ریزی ماهیانه و هفتگی تولید گردیده است که می توانید در قسمت محصولات مرتبط، مشاهده فرمایید.


ویژگی ها

پاسخ به سئوالات متداول:

 • آیا امکان سفارش با رنگ و ابعاد متفاوت وجود دارد؟

بلی، امکان سفارش محصول با سایزهای متفاوت متناسب با محل کار شما وجود دارد. برخی از مشتریان سفارش محصول به اندازه طول سرتاسر یک دیوار را میدهند تا علاوه بر زیبائی بیشتر مساحت بیشتری برای نوشتن در اختیار داشته باشند. برای سفارشات خاص می توانید با تکنولایف تماس حاصل فرمایید.لازم بذکر است که حداقل تعداد سفارش برای ساخت کالربرد با سایز و طرح و رنگ مخصوص به شما، 50 عدد می باشد.

 

 

 

 • آیا برای نوشتن بر روی وایت بردهای شیشه ای (کالربرد) احتیاج به قلم مخصوص می باشد؟ برای پاک کردن نوشته ها چطور؟

وسیله ی نوشتن بر روی کالربرد، همان ماژیک های معمولی وایت برد می باشند که با یک دستمال کاغذی نیز به راحتی پاک می شوند با این تفاوت که نوشتن بر روی کالر برد بسیار روان تر و پاک کردن آن نیز آسان تر می باشد البته نوع دیگری از این ماژیک ها موادشان بر پایه نوعی گچ بوده و فاقد مواد شیمیائی می باشند و با یک دستمال خشک به راحتی پاک می شوند (برای کالر بردهای مشکی حتما” باید از این نوع ماژیک استفاده گردد).

 

 • کالربرد چه خصوصیاتی دارند که باعث برتری آن ها نسبت به وایت برد های معمولی شده است؟

زیبائی و شیک بودن کالربردهای هوم تک که باعث جلب شدن توجه و همچنین تمرکز در محیط مورد استفاده آنها نسبت به وایت بردهای معمولی میگردد و علاقه برای نوشتن بر روی آن را نیز بیشتر می سازد. روکش وایت بردهای معمولی پس از مدتی دچار خوردگی و سائیدگی می شوند، دلیلش هم آن است که این رویه از جنس رنگ می باشد و از طرفی ماژیک های وایت برد هم حاوی مواد شیمیائی می باشند که پس از مدتی باعث خورندگی رنگ روکش وایت برد شده و آن را مات میکند و اجبارا” باید بعد از مدتی یک تخته جدید جایگزین گردد ولی در کالر بردهای شیشه ای هیچ تغییری بوجود نمی آید و پس از سالها استفاده همانند روز اول تازه و نو میباشند.

 

 • محصول چگونه به دیوار نصب میشود؟

به وسیله پیچ و روپلاک هایی که به صورت رایگان به همراه هر کالربرد عرضه می گردد به دیوار نصب می گردند و در پایان هیچ یک از پیچ ها در سطح کار دیده نمی شوند که این خود یکی از مزایای کالربردهای هوم تک نسبت به سایر بردهای نوشتاری می باشد.

 

 • نحوه ی تمیز کردن کالربردها به چه صورت است؟

تمیز کردن کالربردها بسیار راحت است و با یک دستمال خشک معمولی یا حتی دستمال کاغذی یا تخته پاک کن های معمولی به راحتی تمیز می شوند.کالربردها به دلیل اینکه از شیشه هستند قابل شستشو نیز می باشند و با مواد شوینده مخصوص شیشه هم می توان آنها را کاملا تمیز کرد.

 

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

 • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
 • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>

Plain text

 • No HTML tags allowed.
 • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
 • Lines and paragraphs break automatically.
کد امنیتی

پیشنهادا 2020 تکنولایف

Real Time Web Analytics