گوشی های هوشمند سونی Xperia XZ و XZs اخیرا به آپدیت جدید اندروید ۸٫۰ اوریو نائل شده اند. حدودا یک سالی است که این دو مدل گوشی وارد بازار شده اند و اگر شرکت سونی بخواهد این پرچم داری را حفظ کند، احتمالا تا سال آینده یکی از بهترین و پیشرفته ترین آپدیت های اندروید OS را دریافت خواهد کرد.

اگر شما نیز دارنده ی یکی از این دو مدل گوشی هوشمند سونی هستید، باید به دنبال آپدیت کردن برنامه های خود به ورژن ۴۱٫۳٫A.0.401 باشید که حجمی در حدود ۱٫۲ گیگا بایت دارد.

طبق گفته های شرکت سونی، این آپدیت جدید شامل برنامه ی Reminder نیز می باشد که برای کارهای روزانه بسیار مفید است. همچنین دارای برنامه های کاربردی زیادی است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. از دیگر امکانات این ورژن جدید می توان به برنامه ی shortcuts ، انتخاب متن هوشمند و Autofill اشاره کرد.

علاوه بر تمام این آپشن ها و کاربرد های جدید آپدیت اندرود ۸٫۰ اوریو، این گوشی سونی دارای قابلیت امنیتی نیز می باشد؛ بنابراین Xperia XZ و XZs برای امنیت بیشتر باید همیشه به روز باشند. با این اوصاف احتمال زیادی وجود دارد که گوشی هوشمند بعدی از برند سونی که به اندروید ۸٫۰ نائل می شود، Xperia Z Performance باشد. اخبار بسیاری حاکی از آن است که این اتفاق تا اواخر امسال رخ می دهد.

نظر دادن

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
Please enter your name here