شایعات در خصوص اولین گوشی هوشمند انعطاف پذیر از سامسونگ چند سالی است که شنیده میشود. با این حال به نظر میرسد سال ۲۰۱۸ سال پایان یافتن انتظارات خواهد بود و اولین گوشی هوشمند سامسونگ با این فناوری رونمایی خواهد شد.

تحلیلگران مختلف پیش بینی میکنند که سامسونگ در آخرین ماه های امسال، دست به معرفی اولین گوشی انعطاف پذیر بزند و حتی ممکن است عرضه این گوشی نیز در همین سال ۲۰۱۸ رخ دهد. با این حال سامسونگ هنوز خود را برای چنین اتفاقی آماده نمیداند. هر چند که نمونه های اولیه این محصول را از چندی قبل برای برخی از شرکای تجاری خود نمایش داده بود.

با تمام این اوصاف، مسئله ای که در خصوص گوشی انعطاف پذیر از سامسونگ هنوز مشخص نیست، قیمت احتمالی آن است. تحلیلگران پیش بینی میکنند که این محصول ممکن است با قیمتی در حدود ۲ هزار به بازار عرضه شود. در واقع تخمین زده میشود که یک گوشی انعطاف پذیر از سامسونگ حداقل ۱۸۵۰ دلار قیمت گذاری میشود که با توجه به قیمت پرچمداران سامسونگ، شاهد یک اسمارت فون گران قیمت خواهیم بود که از خرید آن از توان بسیاری خارج است.

در خصوص گوشی انعطاف پذیر سامسونگ پیش بینی میشود که این محصول مجهز به صفحه نمایش ۷٫۳ اینچی باشد که البته در هنگام تا کردن آن صفحه نمایش به ۴٫۵ کاهش خواهد یافت. به هر حال ممکن است در آخرین ماه های سال ۲۰۱۸ یا حتی در اولین رویداد سال ۲۰۱۹ که نمایشگاه CES باشد، شاهد رونمایی از این محصول باشیم. سامسونگ در صورتی که از این محصول بازخورد مثبتی دریافت کند، قطعاً این فناوری را به گوشی های دیگر خود از جمله سری نوت هم وارد خواهد کرد.

نظر دادن

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
Please enter your name here