هم اکنون، تصاویری از نسل جدید گوشی های هوشمند ۲۰۱۸ سونی از سمت چپ و راست، لو رفته است. هفته ی گذشته، این گوشی به عنوان یک جانشین بالقوه برای XZ Premium شناسایی شد که دارای شماره های مدل H8116 و H8166 بود و پس از آن یک جفت دیگرنیز ، لو رفت.

چندین تصویر دیگر از بهترین محصول ۱۰۸۰p در منبع نیز ذکر شده است، که دارای شماره مدل زیر هستند: H8216، H8266، H8276 و H8296.

ما در ابتدا جانشین های بسیاری برای Xperia XZ1 پیش بینی کرده بودیم، که به طور بالقوه تحت عنوان Xperia XZ1S یا Xperia XZ2 نامگذاری شده بودند. نظریه ای که با مشخصات جدیدی پشتیبانی می شود، برای H8216 لو رفته است.

این شرکت ادعا می کند که اندازه ی گوشی ۱۴۸ × ۷۳٫۴ × ۷٫۴ میلی متر بوده، وزن آن ۱۵۶ گرم و دارای امتیاز IP65 / 68 است.

این دستگاه بر روی چیپ ست Qualcomm Snapdragon 845 جدید، با ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت فضای ذخیره سازی، اجرا خواهد شد.

همان طور که قبلا تایید شد، دوربین جلوی صفحه ی نمایش ۱۹۲۰×۱۰۸۰ پیکسل با قطر ۵٫۴۸ اینچ – کمی بزرگ تر از ۵٫۲ اینچ XZ1 خواهد بود. با توجه به ابعاد هر دو دستگاه با هردوی آن ها مطابقت دارد، که البته بسیار نازک تر است.

اگرچه، ما مطمئن نیستیم که در ابتدای عرضه ی این گوشی، قاب های مناسبی برای گوشی XZ1 وجود داشته باشد تا صفحه نمایش ۰٫۳ اینچی آن را پیشرفته تر نشان دهد. بنابراین شاید این تصاویر لو رفته، در این رابطه کاملا اشتباه باشد.

این دستگاه دارای اندروید ۸٫۱ Oreo و باتری ۳۱۳۰ میلی آمپری است، و با پشتیبانی از شارژ سریع چراغ ها را روشن می کند. برای اضافه کردن برخی از جزییات نهایی، که در حال حاضر فقط یک عکس کامل از آن منتشر شده است، باید گفت که این گوشی ها دو سیم کارته است و از یک پورت micro USB پشتیبانی می کند.

نظر دادن

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
Please enter your name here