با رسیدن به مرز ۵۰ میلیون دانلود برای این لانچر درر فروشگاه گوگل پلی، مایکروسافت بروزرسانی جدیدی برای لانچر خود عرضه کرده که بهینه سازی های  مهم و ویژگی های جدیدی با خود به همراه دارد.

اگر از لانچر مایکروسافت استفاده می کنید، پس متوجه شده اید که نسخه ی جدیدی با چینش جدید برنامه ها ارائه شده که اکنون تا ۱۲ ردیف و ۱۲ ستون می توانید ایجاد کنید، و همچنین می توانید برنامه ها و ویجت ها را به نیمی از این شبکه ها انتفال دهید.

علاوه بر این  ، این بروزرسانی تجربه کاربری جدیدی با خود به ارمغان آورده. این تغییرات را از صفحه ی خوش آمدگویی می توانید متوجه شود. شما می توانید آرایشی که مورد دلخواهتان است را از دیگر لانچر ها وارد کنید یا حتی نسخه ی پشتیبانی که از لانچر مایکروسافت گرفته اید را وارد کنید.

فونت های استفاده شده در نام برنامه ها و پوشه ها باز طراحی شده اند درحالی که شکل و ظاهر پوشه ها در صفحه ی خانگی نیز تغییر کرده اند. همچنین نوار پایین صفحه ی نمایش اکنون بیش از ۵ برنامه را پیشتیبانی می کند. در بخش تنظیمات ،مایکروسافت منوی تنظیمات را از نو طراحی کرده است. و در آخر قابلیت کشیدن و رها کردن، دیگر حالت اصلاح را اجرا نمی کند.

 

نظر دادن

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
Please enter your name here