ابر شرکت های سامسونگ هرگز موفق به ارائه گوشی گلکسیS8mini نشدند اما درسال آینده خبرهای خوبی مبنی بر تولیدات جدید برای افرادی که به دنبال یک گوشی ظریف و کاملا پیشرفته_ که ساخت سونی نباشد_ هستند در راه است. گزارش جدیدی از یک منبع ناشناس مبنی بر آزمایشات جدید روی گوشی گلکسیS9mini منتشرشده.دستگاه تلفنی که در نخستین مرحله ی بکارگیری همراه با مدل هایS9 و S9+ درسال۲۰۱۸ ارائه خواهد شد . این مدل با صفحه نمایشی به عرض کمتر از ۵ اینچ و لبه های منحنی است.

هنوز اطلاعات دقیقی درباره ی شکل ظاهری دستگاه به دست نرسیده اما اگر شرکت سامسونگ تصمیم داشته باشد مثل مدل های S8 وS8+ و Note8 سایز ۱۸٫۵:۹ را درنظربگیرد، مطمئنا گوشی ظریف و خوش دستی خواهد بود.

مشخصات و جزئیات دقیق همچنان پوشیده است اما به محض اینکه شرکت های سامسونگ از قدرت اجزای داخلی این گوشی جدید مثل مدل هایS9 وS9+ اطمینان حاصل کنند، اولین مراحل پخش و توزیع را آغاز می کنند. شرکت سامسونگ سابقا مدل های معینی تولید کرده است اما آن ها فقط اشکالی تقریبا مشابه گوشی های هوشمند کاملا پیشرفته بوده و در سطح متوسط قرار داشتند. خوشبختانه این بار تغییرات اساسی جدیدی در راه است.

نظر دادن

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
Please enter your name here