به نظر می رسد که کاربران آیفون X علاقه ای به خریدن گوشی های جدید ندارند ، زیرا به نظر می رسد که محصولات ۲۰۱۷ اپل پس از آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس موفقیت چندانی کسب نکرده اند. یک شرکت تحقیقاتی یک نمونه از گوشی های عرضه شده آیفون را در ۳ دسامبر بررسی کرد و متوجه شد که آیفون X، ۸،  و ۸ Plus ، ۶۹ درصد از فروش گوشی های اپل در ایالات متحده را به خود اختصاص داده اند و هم زمان با آن ها، گوشی های آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس ، بیش از ۹۱ درصد به فروش رسیده اند.

همان طور که در نمودار می بینید؛ در واقع، حداقل در ایالات متحده خریدن مدل های جدیدتر آیفون نسبت به مدل های قدیمی تر، به کم ترین میزان خود در سال های اخیر رسیده است. نیازی به گفتن نیست که احتمالا دلیل این اتفاق، به دلیل قیمت و در دسترس بودن آیفون X است که از فروش آیفون های جدید به طور غیر مترقبه ای جلوگیری می کند.

سایر تحقیقات در این زمینه، دقیقا به این نتیجه رسیده اند که پیش بینی می شود، اپل برای اولین بار در این سه ماه، رکورد فروش ۷۰۰ دلاری آیفون را می شکند. از سوی دیگر، خرید این محصولات در چین بسیار امیدوار کننده است، در یک بررسی، در بازار های RBC Capital علاقه ی خریداران چینی به خریدن آیفون X در مقایسه با ایالات متحده دو برابر بیش تر است.

چین یکی از مهم ترین بازارها را برای تیم کوپرتینو داراست، که یک پنجم فروش آیفون را شامل می شوند، به طوری که علاقه ی چینی ها به کمپانی آیفون برای تولید محصولات بعدی، انگیزه می دهد. با این حال، پیش از اینکه اپل کنفرانس مطبوعاتی خود را در فوریه برگزار کند و تعداد دقیق آیفون های فروخته شده را اعلام کند، این حدس و گمان ها همچنان ادامه دارند.یفون آی

 

نظر دادن

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
Please enter your name here