با عدم عضویت در کانال تلگرام تکنولایف، بسیاری از اخبار مهم و تخفیفات ویژه را از دست می دهید.  عضویت در کانال  @technolife

Xperia Smart Tag | تگ هوشمند اکپسریا سونی

Xperia Smart Tag | تگ هوشمند اکپسریا سونی

اتمام موجودی

 

آسان ، سریع و مدرن

خیلی از کارهایی که تاکنون انجام می دادید را راحت تر و سریعتر و فقط با یک لمس  انجام دهید.فقط با یک لمس ساده تگ های هوشمند سونی (NFC Xperia Smart Tag) توسط گوشی Xperia خود ، در وقت خود صرفه جویی کنید.مثلا یکی از این تگ های هوشمند را مخصوص اتومبیل خود برنامه ریزی کنید و ببینید چطور وقتی داخل ماشین می شوید ، به صورت خودکار ، بلوتوث و GPS شما روشن می شود و یا نقشه Google Mpas اجرا می شود . شما می توانید چندین برنامه برای یک تگ هوشمند تعریف کنید . تگ های هوشمند نیازی به شارژ ندارند و می توانید تا هر وقت که بخواهید در محل مورد نظرتان قرارشان دهید .

 

صرفه جویی در وقت در محل کار

مشغله زیادی دارید ؟ آیا می خواهید در وقت با ارزشتان صرفه جویی کنید؟ هنگامی که به محل کارتان رسیدید ، تگ مخصوص محل کار را لمس کنید تا چندین برنامه ای که برای آن تعریف کرده اید ، اجرا و فعال شوند.

 

 

رانندگی با اسمارت تگ !

تگ مربوط به داخل اتومبیل را لمس کنید تا بلوتوث گوشی روشن شود و GPS فعال شود و حتی برنامه Google Mpas اجرا شود . تمام اینها در یک لحظه انجام می شوند ! شما برای هر Tag هوشمند سونی می توانید چندین برنامه تعریف کنید.

 

 

در خانه از Xperia Smart Tags لذت ببرید

یکی از این تگ ها را مخصوص منزل خود در نظر بگیرید.وقتی به خانه رسیدید ، آن تگ را لمس کنید تا Wi-Fi گوشی روشن شود و زنگ گوشی زیاد شود و برنامه اخبار و آب و هوا اجرا شود.حتی در موقع خواب ، تگ مربوط به اتاق خواب را لمس کنید تا Wi-Fi خاموش شود و گوشی سایلنت شود و ساعت آلارم آن فعال شود.

 

فوری

تگ های هوشمند ، کارهایی که شما می خواهید انجام دهید را در یک ثانیه انجام می دهند.برای هر کدام از تگ ها می توانید یک سری اعمال به خصوص ، در نظر بگیرید.

 

 

زندگی آسان

می خواهید وقتی به خانه رسیدید ، موسیقی خاصی پخش شود؟ فیلم خاصی را از گوشی خود پخش کنید ؟ شما می توانید هر تگ را با شیوه زندگی خود ، از قبل برنامه ریزی کنید تا خود به خود ، یک سری اعمال را انجام دهند.

 

 

نیاز به NFC

این تگ ها با فناوری NFC کار می کنند . (NFC چیست؟) . گوشی شما برای پشتیبانی از این تگ های هوشند ، باید دارای NFC باشد . NFC زندگی شما را آسان می کند.

مثلا شما می تواند تگ مربوط به خانه را به صورت زیر تنظیم کنید :

 1. GPS خاموش باشد
 2. بلوتوث خاموش باشد
 3. برنامه موزیگ پلیر گوشی فعال شود
 4. سایت خاصی بر روی مرورگر ، اجرا شود
 5. میزان صدای زنگ گوشی ، به مقدار خاصی تغییر کند
 6. ...

برنامه ریزی هر کدام از این تگ ها ، به دلخواه شماست و توسط نرم افزار مخصوص موجود در سیستم Android ، می توانید اعمال خاصی را برای آنها تعریف کنید.

 

دیدگاه‌ها

خواهش میکنم موجود شه کی موجود میشه؟

ایده ی خیلی جالبیه

آقای Mohammad. تکنولوژی nfc چه ربطی به کشور داره؟مگه مثلا داره از امواج خاصی استفاده میکنه؟نه برادر من گوشیت باید nfc داشته باشه.الآن شما تو مترو موقع ورود به نظرت از چه تکنولوژی استفاده شده؟از همین nfc. من دیگه حرفی ندارم.

میخواستم ببینم تو ایران هم کار میکنه؟؟؟؟؟

اگر کار نمی کرد که برای فروش عرضه نمی کردیم :)

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

 • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
 • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>

Plain text

 • No HTML tags allowed.
 • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
 • Lines and paragraphs break automatically.
کد امنیتی

پیشنهادا 2020 تکنولایف

Real Time Web Analytics