با عدم عضویت در کانال تلگرام تکنولایف، بسیاری از اخبار مهم و تخفیفات ویژه را از دست می دهید.  عضویت در کانال  @technolife

بیمه VIP گوشی بیمه پارسیان

بیمه VIP گوشی بیمه پارسیان

950,000 ریـال
رنگ: 
برای Xperia XA dual

بیمه  VIP بیمه پارسیان

بیمه کردن گوشی

یکی از مواردی که شامل هیچ گارانتی در گوشی های تلفن همراه نمی شود، شکستگی و آب خوردگی و یا سایر حوادث و سرفت است.  با توجه به اینکه این مورد معمولا به خاطر استفاده ی ناصحیح و یا افتادن از ارتفاع و ... اتفاق می افتد، لذا مصرف کننده باید شخصا هزینه های تعمیرش را پرداخت کند و از آنجایی که LCD و تاچ اصلی و اورجینال گوشی ها گران هستند، معمولا یا قید تعمیرش را می زنند و یا برای ارزانتر شدن تعمیر، از صفحه نمایش غیراصلی و فیک استفاده می شود.

اما بیمه این مشکل را حل کرده است و بیمه ی VIP پارسیان گوشی را بیمه می کند و در صورت شکستن، آب خوردگی و حوادث و سرقت، گوشی را برای شما تعمیر یا تعویض می کند و یا وجه تعهد داده شده را به شما پرداخت می کند.

 

موارد تخت پوشش بیمه ی VIP پارسیان:

این بیمه نامه دستگاه شما را در برابر آبخوردگی، ضربه خوردگی، نوسانات برق و سرقت با شکست حرز تحت پوشش قرار می دهد.

 

استثنائات بیمه نامه:

خسارت های عمدی - قاب دستگاه - وجود یک تا چهار عدد پیکسل سوخته - لوازم جانبی (باطری، شارژر، هندزفری) - هرگونه تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری خارج از مرکز خدمات مورد تایید بیمه ی پارسیان (به استثنای شرکت گارانتی کننده) - مشکلات ناشی از عدم رجیستر (ثبت سریال گوشی) در شبکه ی داخلی

 

نحوه محاسبه و پرداخت خسارت:

 • بروز خسارت کلی (تعویض): در صورتیکه بنا بر تشخیص مرکز خدمات مورد تایید بیمه ی پارسیان، خسارت وارد شده به دستگاه، غیرقابل تعمیر باشد، دستگاه شما با کسر 20 درصد فرانشیز و نیز کسر 2 درصد استهلاک به ازی هر ماه، تعویض میگردد و یا با کسر همین مبلغ از فاکتور شما، وجه آن به شما پرداخت می شود. بیمه ی VIP پارسیان برای دو بار قابل استفاده است (بر خلاف بیمه ی نقره ای و طلایی که یکبار قابل استفاده است) و برای استفاده ی بار دوم، فرانشیز به 40 درصد تغییر کرده و استهلاک ماهیانه 2 درصد خواهد بود
  • ​در موارد خسارت کلی، دستگاه معیوب و تمامی لوازم جانبی آن متعلق به بیمه گر می باشد و در صورت عدم ارائه ی هر یک از لوازم جانبی، ارزش آنها بر اساس قیمت روز بازار محاسبه و به مبلغ فرانشیز اضافه می گردد.
 • ​بروز خسارت جزیی (تعمیر): بنا بر تشخیص مرکز خدمات مورد تایید بیمه ی پارسیان، قطعه ی معیوب تعویض و در صورت موجود نبودن قطعه ی مربوطه، هزینه ی قطعه به صورت نقدی با کسر 20 درصد فرانشیز پرداخت می گردد. برای استفاده در بار دوم، فرانشیز 40 درصد خواهد بود.

  • در موارد خسارت جزیی، قطعه معیوب (داغی) دستگاه متلق به بیمه گر است.

 • در صورت وقوع سرقت با شکست حرز، علاوه بر جعبه ی دشتگاه و لوازم جانبی و اصل فاکتور و بیمه نامه، گزارش مقامات انتظامی و قضایی مبنی بر تایید وقوع سرقت با شکست حرز و مدارک تایید شده ی اعلام سرقت به اپراتورهای مخابراتی فعال کشور، لازم  می باشد.

  • ​تعریف شکست حرز: به معنای ورود سارق همراه با شکستن درب، پنجره و یا تخریب قفل می باشد. بنابراین دست، بدن و گردن را نمی توان حرز موبایل و تبلت دانست.

  • لارم بذکر است در صورت پیدا شدن دستگاه در آینده، مالکیت آن متعلق به بیمه گر است.

 

فرآیند بیمه کردن گوشی، چگونه است؟

تکنولایف بیمه نامه ی VIP پارسیان را فقط برای دستگاه های نو و آکبند صادر می کند. لذا در صورتیکه قصد بیمه کردن گوشی خود را دارید، می بایست گوشی و بیمه نامه را به صورت همزمان از تکنولایف خریداری کرده و تکنولایف نیز بیمه نامه را همراه با گوشی برای شما ارسال خواهد کرد.

 

نحوه ی استفاده از بیمه نامه به چه صورت است و شرایط آن چیست؟

با پرداخت مبلغ حق بیمه، گوشی شما به مدت یکسال بیمه می شود و در طول مدت این یکسال چنانچه گوشی شما ایرادی پیدا کند که تحت پوشش این بیمه نامه باشد، با مراجعه به بیمه ی پارسیان و یا مراکز خدمات (تعمیرگاه) مورد تایید بیمه ی پارسیان که برای این منظور در نظر گرفته شده است، از خدمات بیمه استفاده خواهید کرد. فرانشیز این نوع بیمه، 20 درصد و همچنین دارای 2 درصد استهلاک ماهیانه است  بدین معنی که از مبلغ فاکتور خرید شما، 20 درصد به اضافه 2 درصد استهلاک ماهیانه کسر می شود و مابقی آن به شما پردااخت می شود. بیمه ی VIP پارسیان برای دو بار قابل استفاده است (بر خلاف بیمه ی نقره ای و طلایی که یکبار قابل استفاده است) و برای استفاده ی بار دوم، فرانشیز به 40 درصد تغییر کرده و استهلاک ماهیانه 2 درصد خواهد بود

  بیمه کردن گوشی

  برای مثال، اگر شما 5 ماه پس از صدور بیمه نامه قصد استفاده ار خدمات بیمه را داشته باشید، 20 درصد مبلغ ثابت به اضافه 10 درصد استهلاک (5 ماه، هر ماه 2 درصد) یعنی جمعا 30 درصد فرانشیز بیمه خواهد بود. جهت استفاده در بار دوم، مبلغ فرانشیز به 40 درصد تغییر می کند و استهلاک تغییری ندارد.

   

  ویژگی ها

   

  شرایط این بیمه نامه به صورت مختصر:

  • بیمه ی گوشی در مقابل شکستن، آب خوردگی و حوادث و سرفت با شکست حرز
  • مدت بیمه: یکسال از تاریخ شروع بیمه
  • تعداد مجاز استفاده از خدمات بیمه: دو بار در طول مدت بیمه
  • فرانشیز: استفاده برای بار اول: 20 درصد، استفاده برای بار دوم: 40 درصد
  • استهلاک: ماهیانه 2 درصد
  • سرقت: دارد

   

  افزودن دیدگاه جدید

  Filtered HTML

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>

  Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  کد امنیتی

  پیشنهادا 2020 تکنولایف

  Real Time Web Analytics