با عدم عضویت در کانال تلگرام تکنولایف، بسیاری از اخبار مهم و تخفیفات ویژه را از دست می دهید.  عضویت در کانال  @technolife

بیمه نقره ای (TouchوLCD) گوشی بیمه پارسیان - دارای هدیه

بیمه نقره ای (TouchوLCD) گوشی بیمه پارسیان - دارای هدیه

690,000 ریـال
رنگ: 
برای Xperia Z3 Plus Dual

بیمه  Touch و LCD بیمه پارسیان (بیمه نقره ای پارسیان)

بیمه گوشی

یکی از مواردی که شامل هیچ گارانتی در گوشی های تلفن همراه نمی شود، شکستگی صفحه نمایش است. با توجه به اینکه این مورد معمولا به خاطر استفاده ی ناصحیح و یا افتادن از ارتفاع و ... اتفاق می افتد، لذا مصرف کننده باید شخصا هزینه های تعمیرش را پرداخت کند و از آنجایی که LCD و تاچ اصلی و اورجینال گوشی ها گران هستند، معمولا یا قید تعمیرش را می زنند و یا برای ارزانتر شدن تعمیر، از صفحه نمایش غیراصلی و فیک استفاده می شود.

اما بیمه این مشکل را حل کرده است و شرکت بیمه ی پارسیان، LCD و تاچ گوشی را بیمه می کند و در صورت شکستن، آب خوردگی LCD و حوادث، گوشی را برای شما تعمیر می کند و یا وجه تعهد داده شده را به شما پرداخت می کند.

 

موارد تخت پوشش بیمه ی نقره ای پارسیان (بیمه ی تاچ و ال سی دی):

صفحه نمایشگر (LCD) و صفحه ی لمسی (Touch) در برابر ضربه خوردگی و آب خوردگی

 

استثنائات بیمه نامه:

خسارتهای عمدی - وجود یک تا چهار پیکسل سوخته - تعمیرات سخت افزاری خارج از مرکز خدمات تدبیر همراه (به استثنای شرکت گارانتی کننده) - گوشی های رفرش، تقلبی، طرح اصلی (کپی)

 

نحوه محاسبه و پرداخت خسارت:

صفحه لمسی (Touch) و یا صفحه نمایشگر (LCD) آسیب دیده با کسر 30 درصد فرانشیز تعویض و در صورت موجود نبودن قطعه، بنا بر تشخیص مرکز خدمات مورد تایید بیمه ی پارسیان، هزینه ی خسارت وارده به صورت نقدی و با کسر 30 درصد فرانشیز پرداخت می گردد. ضمنا قطعه ی معیوب (داغی) دستگاه تعمیری متلق به شرکت بیمه می باشد.

 

فرآیند بیمه کردن گوشی، چگونه است؟

برای هر مدل گوشی، قیمت مشخصی برای بیمه ی تاچ و ال سی دی در نظر گرفته شده است و می توانید در بالای همین صفحه با انتخاب مدل گوشی موردنظرتان، قیمت بیمه ی آن را مشاهده فرمایید. با پرداخت این مبلغ، برای شما بیمه نامه ی رسمی بیمه ی پارسیان صادر خواهد شد و بیمه نامه به همراه یک محافظ صفحه ی شیشه ای Glass به عنوان هدیه از طرف تکنولایف برای شما ارسال می شود.

تکنولایف و بیمه ی پارسیان به شماره IMEI گوشی شما ( شماره IMEI چیست؟ ) و همچنین اطلاع از صحت و کارکرد مناسب صفحه نمایش گوشی شما در زمان ثبت بیمه نامه، احتیاح دارند. لذا پس از خرید بیمه نامه ی مربوط به گوشی خود از طریق سایت تکنولایف و درج شماره IMEI آن در قسمت توضیحات سفارش در فرآیند خرید آنلاین، می بایست یک عکس مطابق عکس زیر از گوشی خود گرفته (مشخص بودن IMEI و نمودار آنتن گوشی الزامی است ) و برای تکنولایف ایمیل (info@technolife.ir) و یا از طریق تلگرام (به شماره تلگرام 09198147040 یا @technolife_ir) ارسال فرمایید. با گرفتن کد #06#*  (ستاره مربع صفر شش مربع)، شماره IMEI گوشی شما نمایش داده می شود و می بایست از آن عکس گرفته و برای ما ارسال فرمایید. لازم بذکر است که این شماره باید با شماره ای که در هنگام ثبت سفارش درج کرده اید مطابق داشته باشد و بیمه نامه ی شما برای همین شماره IMEI صادر خواهد شد.

بیمه گوشی

 • اگر گوشی شما مانند گوشی موجود در عکس فوق، دو سیم کارت باشد، دو کد IMEI به شما نمایش داده می شود. در اینصورت شما یک عدد از آن کدها را انتخاب و جهت ثبت در بیمه نامه ارسال می فرمایید.
 • اگر بیمه نامه و گوشی خود را به صورت همزمان از تکنولایف خریداری نمایید، نیاز به ارسال عکس از صفحه نمایش گوشی نیست.

 

نحوه ی استفاده از بیمه نامه به چه صورت است و شرایط آن چیست؟

با پرداخت مبلغ حق بیمه، گوشی شما به مدت یکسال بیمه می شود و در طول مدت این یکسال چنانچه touch و lcd گوشی ما به به علت آب خوردگی، ضربه خوردن و حوادث مشکل پیدا کند و یا بشکند، با مراجعه به بیمه ی پارسیان و یا مراکز خدمات (تعمیرگاه) مورد تایید بیمه ی پارسیان که برای این منظور در نظر گرفته شده است، از خدمات بیمه استفاده خواهید کرد. فرانشیز این نوع بیمه، 30 درصد است. بدین معنی که قیمت تاچ و ال سی دی اصلی و اورجینال را مبلغ 30 درصد از آن کسر می شود و 70 درصد از ان به شما پرداخت می شود. همچنین در صورت تمایل می توانید تعمیر گوشی را به مراکز خدمات مورد تایید بیمه ی پارسیان بسپارید که در اینصورت، 30 درصد از هزینه ی تعمیر را پرداخت خواهید کرد. در صورتی که که قطعه ی گوشی شما موجود نباشد و یا بیمه قادر به تعمیر آن نباشد، 70 درصد از مبلغش به شما پرداخت خواهد شد.

بیمه گوشی

برای مثال، اگر هزینه ی تعویض و تعمیر تاچ و ال سی دی گوشی شما در زمانی که قصد استفاده از بیمه نامه دارید، 800 هزار تومان باشد، بیمه به شما 560 هزار تومان پرداخت می کند. و یا می توانید به جای پرداخت 800 هزار تومان بابت تعمیر گوشی خود، مبلغ 240 هزار تومان پرداخت نمایید.

 


ویژگی ها

 

شرایط این بیمه نامه به صورت مختصر:

 • بیمه ی LCD و Touch گوشی در مقابل شکستن، آب خوردگی و حوادث
 • مدت بیمه: یکسال از تاریخ شروع بیمه
 • تعداد مجاز استفاده از خدمات بیمه: یکبار در طول مدت بیمه
 • فرانشیز: 30 درصد
 • استهلاک: ندارد
 • سرقت: ندارد

 

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

 • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
 • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>

Plain text

 • No HTML tags allowed.
 • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
 • Lines and paragraphs break automatically.
کد امنیتی

پیشنهادا 2020 تکنولایف

Real Time Web Analytics