با عدم عضویت در کانال تلگرام تکنولایف، بسیاری از اخبار مهم و تخفیفات ویژه را از دست می دهید.  عضویت در کانال  @technolife

بیمه طلایی گوشی بیمه پارسیان

بیمه طلایی گوشی بیمه پارسیان

780,000 ریـال
رنگ: 
برای Xperia XA dual

بیمه  طلایی بیمه پارسیان

بیمه گوشی پارسیان

یکی از مواردی که شامل هیچ گارانتی در گوشی های تلفن همراه نمی شود، شکستگی و آب خوردگی و یا سایر حوادث است.  با توجه به اینکه این مورد معمولا به خاطر استفاده ی ناصحیح و یا افتادن از ارتفاع و ... اتفاق می افتد، لذا مصرف کننده باید شخصا هزینه های تعمیرش را پرداخت کند و از آنجایی که LCD و تاچ اصلی و اورجینال گوشی ها گران هستند، معمولا یا قید تعمیرش را می زنند و یا برای ارزانتر شدن تعمیر، از صفحه نمایش غیراصلی و فیک استفاده می شود.

اما بیمه این مشکل را حل کرده است و شرکت بیمه ی طلایی پارسیان گوشی را بیمه می کند و در صورت شکستن، آب خوردگی و حوادث، گوشی را برای شما تعمیر یا تعویض می کند و یا وجه تعهد داده شده را به شما پرداخت می کند.

 

موارد تخت پوشش بیمه ی طلایی پارسیان:

این بیمه نامه دستگاه شما را در برابر آبخوردگی، ضربه خوردگی، نوسانات برق تحت پوشش قرار می دهد.

 

استثنائات بیمه نامه:

عیوب ذاتی (موارد تحت پوشش گارانتی) - خسارت های عمدی - قاب دستگاه - وجود یک تا چهار عدد پیکسل سوخته - لوازم جانبی (باطری، شارژر، هندزفری) - هرگونه تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری خارج از مرکز خدمات مورد تایید بیمه ی پارسیان (به استثنای شرکت گارانتی کننده) - مشکلات ناشی از عدم رجیستر (ثبت سریال گوشی) در شبکه ی داخلی

 

نحوه محاسبه و پرداخت خسارت:

 • بروز خسارت کلی (تعویض): در صورتیکه بنا بر تشخیص مرکز خدمات مورد تایید بیمه ی پارسیان، خسارت وارد شده به دستگاه، غیرقابل تعمیر باشد، دستگاه شما با کسر 25 درصد فرانشیز و نیز کسر 2 درصد استهلاک به ازی هر ماه، تعویض میگردد و یا با کسر همین مبلغ از فاکتور شما، وجه آن به شما پرداخت می شود.
  • ​در موارد خسارت کلی، دستگاه معیوب و تمامی لوازم جانبی آن متعلق به بیمه گر می باشد و در صورت عدم ارائه ی هر یک از لوازم جانبی، ارزش آنها بر اساس قیمت روز بازار محاسبه و به مبلغ فرانشیز اضافه می گردد.
 • ​بروز خسارت جزیی (تعمیر): بنا بر تشخیص مرکز خدمات مورد تایید بیمه ی پارسیان، قطعه ی معیوب تعویض و در صورت موجود نبودن قطعه ی مربوطه، هزینه ی قطعه به صورت نقدی با کسر 25 درصد فرانشیز پرداخت می گردد

  • در موارد خسارت جزیی، قطعه معیوب (داغی) دستگاه متلق به بیمه گر است.

 

فرآیند بیمه کردن گوشی، چگونه است؟

تکنولایف بیمه نامه ی طلایی پارسیان را فقط برای دستگاه های نو و آکبند صادر می کند. لذا در صورتیکه قصد بیمه کردن گوشی خود را دارید، می بایست گوشی و بیمه نامه را به صورت همزمان از تکنولایف خریداری کرده و تکنولایف نیز بیمه نامه را همراه با گوشی برای شما ارسال خواهد کرد.

 

نحوه ی استفاده از بیمه نامه به چه صورت است و شرایط آن چیست؟

با پرداخت مبلغ حق بیمه، گوشی شما به مدت یکسال بیمه می شود و در طول مدت این یکسال چنانچه گوشی شما ایرادی پیدا کند که تحت پوشش این بیمه نامه باشد، با مراجعه به بیمه ی پارسیان و یا مراکز خدمات (تعمیرگاه) مورد تایید بیمه ی پارسیان که برای این منظور در نظر گرفته شده است، از خدمات بیمه استفاده خواهید کرد. فرانشیز این نوع بیمه، 25 درصد و همچنین دارای 2 درصد استهلاک ماهیانه است  بدین معنی که از مبلغ فاکتور خرید شما، 25 درصد به اضافه 2 درصد استهلاک ماهیانه کسر می شود و مابقی آن به شما پردااخت می شود.

بیمه گوشی پارسیان

برای مثال، اگر شما 5 ماه پس از صدور بیمه نامه قصد استفاده ار خدمات بیمه را داشته باشید، 25 درصد مبلغ ثابت به اضافه 10 درصد استهلاک (5 ماه، هر ماه 2 درصد) یعنی جمعا 35 درصد فرانشیز بیمه خواهد بود.


ویژگی ها

 

شرایط این بیمه نامه به صورت مختصر:

 • بیمه ی گوشی در مقابل شکستن، آب خوردگی و حوادث
 • مدت بیمه: یکسال از تاریخ شروع بیمه
 • تعداد مجاز استفاده از خدمات بیمه: یکبار در طول مدت بیمه
 • فرانشیز: 25 درصد
 • استهلاک: ماهیانه 2 درصد
 • سرقت: ندارد

 

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

 • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
 • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>

Plain text

 • No HTML tags allowed.
 • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
 • Lines and paragraphs break automatically.
کد امنیتی

پیشنهادا 2020 تکنولایف

Real Time Web Analytics